niedziela, 1 listopada 2015

Ku Czci...
Wymarzł już każdy na cmentarzu? Czy jesteście odporni na zimno jak ja?
Chciałam dać znać, że żyję i przy okazji wesprzeć was w tym dniu. Każdy zapewne stracił kogoś bliskiego - nie koniecznie to śmierć zabrała tę osobę, ale z innych powodów mogła zniknąć z naszego życia.Nie powiem, że dzisiejszy dzień należy do najszczęśliwszych, nawet jak ktoś nie obchodzi tego dnia. Stojąc nad grobem każdy z nas zapada w pewien stan, który zabiera go w inne miejsce. Mnie osobiście zawsze palą przy tym ramiona, jakby coś gorącego na nich leżało, a silna woń kwiatów kojarzy mi się z pogrzebem.


Nikt nie może wam zabronić płakać, a już szczególnie dzisiaj. A więc, jeśli macie ochotę na łzy, to nie wstydźcie się, bo nie ma w nich nic złego.
Mam nadzieję, że w waszych parafiach są równie wspaniali księża, którzy samymi swoimi słowami potrafią chwycić za serce. To bardzo ważne i przydatne.Pewna genialna postać - którą chyba każdy z nas zna - powiedziała:
,, Nie żałuj umarłych Harry. Żałuj żywych, a przede wszystkim tych, którzy żyją bez miłości...''


Jeszcze inny, który bardzo lubię:

,,Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą...''


Pamiętajcie o tych, których utraciliście, bo wtedy będą żyć wiecznie w waszej pamięci. Ale nie pozwólcie, by smutek i nostalgia zaprzepaściły waszą przyszłość.
Wszystkiego dobrego kochani.1 komentarz:

  1. To... było piękne ◐▂◐ wzruszyłam się (。•́︿•̀。) żałuję, że od tygodnia leżę przykuta do łóżka i nie mogłam pojechać z rodzicami na cmentarz ╭(╯^╰)╮bo przynajmniej raz w roku wypadałoby odwiedzić swoich bliskich zmarłych~

    OdpowiedzUsuń